Krim makabër në Korçë: Babai var dy fëmijët e mitur dhe veten

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur sot në Korçë: një burrë ka varur dy fëmijët e tij të mitur e më pas edhe veten.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, në lagjen nr. 4 të qytetit të Korçës, raporton Tch.

Ende nuk dihet identiteti i viktimave. Policia po punon për zbardhjen e motiveve të këtij krimi makabër.

Share Button