“Friends” bashkohen në fotografi

Fansat kanë shumë vite që e kërkojnë një ribashkim të tyre dhe ja ku shfaqet kasti më humoristik në botë, “Friends”.

Ka qenë televizioni CBS ai që ka bërë bashkë, Rachel (Jennifer Aniston), Monica (Courteney Cox), Joey (Matt LeBlanc), Phobe (Lisa Kudrow), Ross ( David Schwimmer) dhe fatkeqësisht mungon Chandler (Mathew Perry), i cili ishte i angazhuar me realizimin e një fimi të ri.

Ndërkohë së shpejti do të vijë për të gjithë adhuruesit e “Friends” episodi me i ri dhe ngjarja speciale është parashikuar të transmetohet më 21 shkurt në NBC.

Share Button