Fqinji vret çiftin në Gjirokastër

Burrë e grua raportohet se janë qëlluar me armë zjarri nga fqinji i tyre dhe kanë mbetur të vdekur mëngjesin e sotëm në Gjirokastër.

“News 24” bën me dije se ata janë identifikuar si Leko dhe Aferdita Kosta.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Palorto” në rrethana që ende presin të sqarohen nga policia.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dha ka nisur hetimet për zbardhjen e saj.

Share Button