FOTOLAJM/ Makina e Eduard Ndocajt pas aksidentit në Itali

I tillë ka qënë aksidenti i deputetit në detyrë Eduard Ndocaj në Parma të Italisë: makina e kthyer përmbys me rrotat lart.

Ndocaj ka shpëtuar për mrekulli pasi ka pësuar një aksident të rëndë me makinë. Deputeti Eduart Ndocaj, është aksidentuar në një nga rrugët e Parmas në Itali. Ka qenë vetë deputeti i Lezhës ai që ka publikuar fotot në rrjete sociale, dhe tashmë ndodhet në spital jashtë rrezikut.

Ja çfarë shkruan Ndocaj:

Te dashur miq,

Falenderoj Zotin qe kam shpetuar nga nje aksident shume i rrezikshem. Ne austraden per Parma jam perplasur duke u rrokullisur disa here me makine e as vete e kuptoj se si kam shpetuar. Falenderoj Zotin per kete! Kjo eshte gjendja e makines pas aksidenti! Tani jam mire dhe ju pershendes te gjitheve!”

eduart-ndocaj

Share Button