E turpshme/Vajza e re vjedh portofolin e farmacistes

Hyn ne farmaci, perplan portofolin e farmacistes dhe ia mbath pa e vrare mendjen. Ngjarja ka ndodhur ne ish-Bllok dhe video eshte postuar nga gazetarja Irena Shabani, qe kerkon ndihme per gjetjen e hajdutes.
Denoncimi i gazetares

Ne videon dhe pamjet e meposhtme do te shihni nje hajdute qe vjedh portofolin e mikes sime farmaciste dje ne nje nga farmacite e bllokut. Duke qene se policia e shtetit nuk na jep dot nje “dore” te gjejme hajduten, kerkoj ndihmen tuaj duke i bere share derisa dikush ta identifikoj personin.

Share Button