Dhunë në familje, pranga 33-vjeçarit në Elbasan

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga në orët e fundit një 33-vjeçar, nën akuzën e dhunës në familje.

Sipas një njoftimi për shtyp, në pranga ka përfunduar shtetasi Denis Deda pas sinjalizimeve se kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes.

Materialet hetimore i kanë kaluar tashmë prokurorisë së rrethit për procedim të 33-vjeçarit Deda, nën akuzën e “dhunës në familje”.

 

Share Button