Berat, vritet me armë zjarri 52-vjeçari

Nje person është ekzekutuar mbrëmë në Berat.

Biznesmeni Adriatik Mustafaraj 52 vjeç, është vrarë me breshëri automatiku nga persona ende të paidentifikuar në momentin kur ai ka dale nga nje lokal dhe po shkonte per tek makina e tij.

Ende nuk dihen shkaqet dhe motivet e vrasjes, ndërsa autorët pas krimit kanë mundur të largohen duke përfituar edhe nga errësira.

Policia ndërkaq ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.

 

Share Button