Aksident i rëndë në Vlorë, përplasen 4 makina

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në rrugën transballkanike në Vlorë ku një mjet ka përplasur 3 makina të parkuara.

Aksidenti është shkaktuar nga një person me makinë tip ‘BMW’ me targa AA759 E, i cili si pasojë e shpejtësisë ka humbur kontrollin duke përplasur 3 makinat e tjera që ishin të parkuara.

Burimet me dije se nga aksidenti ka mbetur i plagosur një person dhe se është jashtë rrezikut për jetën.

Share Button